هزینه پیکرتراشی

هزینه پیکرتراشی

پیکرتراشی

پیکرتراشی یا کانتورینگ بدن یکی از روش‌های زیبایی بسیار محبوب برای بیمارانی تبدیل شده است که به دنبال صاف کردن ظاهر سلولیت، کاهش چربی‌های اضافه و سفت کردن پوست شل به همراه کاهش وزن است. در بیشتر موارد درمان‌های پیکرتراشی بدن شامل روش‌های کم تهاجمی ماند لیپوساکشن با لیزر و هم چنین کاهش چربی‌های غیر تهاجمی مانند لیفت است. توصیه می‌شود به منظور دستیابی به نتایج بهتر و توجه به شرایط خود حتماً با پزشک مشورت کنید. تیم پزشکی و حرفه‌ای ما در کلینیک زیبایی ماه به شما کمک می‌کنند تا با تصمیم‌گیری صحیح بتوانید بهترین تکنیک با بهترین هزینه پیکرتراشی را انتخاب و اقدام به زیبایی نمایید.

قیمت جراحی زیبایی پیکرتراشی

بالا رفتن سن، افزایش وزن و هم چنین کاهش وزن ناگهانی به میزان بالا می‌توانند بدن شما را به روش‌های مختلف و گاهی اوقات نامطلوب دچار تغییر کند. همین تغییرات موجب ایجاد پوست اضافه و تولید سلول‌های چربی اضافه در لایه زیرین پوست می‌شود، از این رو جراحی زیبایی پیکرتراشی با استفاده از تکنیک‌های مختلف می‌تواند به شما در ایجاد ظاهر بهتر و داشتن اندام ایده آل کمک نماید.

چنانچه شما هم قصد انجام عمل پیکرتراشی را دارید از جمله عواملی که علاوه بر انتخاب مرکز درمانی معتبر و مطمئن دارای اهمیت است، هزینه پیکرتراشی است. قیمت پیکرتراشی می‌تواند بسیار متفاوت باشد. هزینه پیکرتراشی بدن متناسب با ناحیه و نوع جراحی به طور میانگین بین ۱۵ الی ۴۰ میلیون تومان می‌تواند متفاوت باشد.

همان طور که در مقالات دیگر از کلینیک زیبایی ماه خوانده‌اید، پیکرتراشی با استفاده از تکنیک‌های مختلفی مانند لیپوساکشن، لیپوماتیک و لیفت ناحیه مشخص شده توسط جراح متخصص انجام می‌شود. بسته به نوع عمل جراحی تشخیص داده شده، هزینه پیکرتراشی می‌تواند متغیر باشد.

هزینه پیکرتراشی

هزینه های مربوط به کانتورینگ

 • هزینه‌های بیهوشی
 • هزینه بیمارستان یا مرکز جراحی
 • انجام معاینات و آزمایش‌های پزشکی مورد نیاز
 • هزینه لباس‌های بعد از جراحی
 • هزینه دارو‌های مصرفی برای جلوگیری از تورم، درد، التهاب و…
 • هزینه دستمزد جراح متخصص

عوامل مؤثر در هزینه پیکرتراشی

عوامل متعددی می‌توانند در تعیین هزینه پیکرتراشی تأثیر مستقیم داشته باشند. یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر در هزینه پیکرتراشی، انتخاب نوع پیکرتراشی یا کانتور بدن (لیپوساکشن، لیپوماتیک، لیفت، لیپولیزر و…) است. علاوه بر این میزان سلول‌های چربی و پوست اضافه‌ای که قرار است تحت عمل پیکرتراشی از بین رفته و بهبود ظاهر را در شما فراهم نماید، از جمله فاکتور‌های مهم در تعیین قیمت پیکرتراشی به حساب می‌آید.

همان طور که می‌دانید، عمل پیکرتراشی می‌تواند با توجه به میزان بافت چربی و پوست اضافه در نواحی مختلف به روش‌های گوناگون انجام می‌شود. قسمت‌هایی از بدن مانند بازو، باسن، پهلو‌ها، ساق پا و… که هر کدام با توجه به ناحیه مشخص شده و عوامل دیگر می‌توانند خود شامل هزینه‌های جداگانه‌ای شوند که در قیمت نهایی پیکرتراشی بی‌تأثیر نخواهند بود.

پارامتر‌های دیگری نیز در مقدار هزینه پیکرتراشی نقش مهمی دارند، از جمله این عوامل عبارت‌اند از:

 • محدوده جغرافیایی مرکز درمانی
 • میزان تخصص جراح و دستمزد آن
 • ناحیه مشخص شده برای انجام عمل زیبایی (شکم، پهلو، بازو، باسن و…)
 • تجهیزات و وسایلی که در حین و بعد از جراحی استفاده می‌شود.

هزینه پیکرتراشی بازو

پیکرتراشی بازو یکی از انواع تکنیک‌های زیبایی برای دستیابی به بازو‌های خوش فرم همراه با ظاهر مناسب است. در این روش جراح متخصص پس از انجام معاینه بیمار، با توجه به میزان بافت چربی اضافی موجود در ناحیه بازو و هم چنین پوست اضافه، نوع عمل پیکرتراشی بازو را انتخاب می‌کند. در این مرحله اولین سؤالی که در ذهن بیمار خطور می‌کند، هزینه پیکرتراشی بازو است.

عوامل مختلفی در تعیین قیمت پیکرتراشی بازو تأثیرگذار هستند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها نوع عمل انتخاب شده (لیپوساکشن، لیپوماتیک یا لیفت بازو) است. مقدار رسوبات چربی اضافه در لایه زیر پوست در افراد مختلف به مقادیر متفاومت وجود دارد که همین پارامتر در هزینه پیکرتراشی بازو نقش مهمی را خواهد داشت. علاوه بر این سن، جنسیت و وزن بیمار نیز در تعیین قیمت این نوع عمل زیبایی بی‌تأثیر نخواهند بود.

هزینه پیکرتراشی

هزینه پیکرتراشی باسن

یکی از قسمت‌های بدن که بیشترین سهم را می‌تواند در تجمع چربی‌های اضافه داشته باشد، باسن است. در برخی افراد به دلیل داشتن باسن بزرگ و نیاز به کوچک کردن آن از عمل زیبایی پیکرتراشی‌بان استفاده می‌شود. در برخی موارد افراد با توجه به داشتن باسن کوچک، می‌خواهند ناحیه مورد نظر را بزرگ کرده و یا آن را به سمت بالا لیفت کنند تا به تناسب اندام‌ایده‌آل خود دست یابند.

هزینه پیکرتراشی باسن با توجه به نوع درخواست مراحعه‌کننده و انتخاب عمل جراحی پیکرتراشی باسن متناسب با انجام معاینات و آزمایش‌های فردی توسط جراح متخصص تعیین و به بیمار اعلام می‌شود. می‌تواند گفت عوامل متعددی در پیکرتراشی باسن تأثیرگذار هستند که در این قسمت به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم نمود.

فاکتور‌هایی مانند میزان بافت چربی موجود در ناحیه باسن و هم چنین میان تنه، نوع عمل انتخابی برای پیکرتراشی باسن، درمان سلولیت‌ها در کنار عمل زیبایی و هم چنین مقدار پوست اضافه این قسمت‌زا بدن که نیاز است برداشته شود بر روی قیمت پیکرتراشی باسن تأثیر به سزایی خواهند داشت. با توجه به انجام عمل‌های جراحی و غیر جراحی در پیکرتراشی باسن، پارامتر‌های دیگری مانند هزینه‌های جانبی بیمارستان و بیهوشی نیز در تعیین هزینه لاغری سریع اهمیت دارند.

هزینه پیکرتراشی پهلو

داشتن پهلو‌های اضافه در اندام هر فرد می‌تواند یک عامل آزار دهنده باشد. هر چند برطرف کردن بافت چربی جمع شده در ناحیه پهلو با روش‌های سنتی سخت و غیرقابل دستیابی باشد، برخلاف آن استفاده از پیکرتراشی پهلو می‌تواند پس از مدت کوتاهی شما را به فرم دلخواهتان برساند.

اولین موردی که در انجام این عمل زیبایی، بیمار به ان توجه می‌کند، هزینه پیکرتراشی پهلو است. میزان سلول‌های چربی زیر بافت پوست در ناحیه پهلو، نوع عمل جراحی پیکرتراشی پهلو را مشخص می‌کند. متناسب با عمل انتخاب شده توسط جراح متخصص به منظور از بین بردن چربی و پوست اضافه پهلو‌ها، مقدار هزینه پیکرتراشی پهلو نیز تعیین می‌شود. عوامل مختلف دیگر همچون موقعیت جغرافیایی مرکز درمانی، هزینه‌های جانبی، آزمایش‌ها، مراقبت‌های قبل و بعد از عمل و… را می‌توان در دسته مواردی قرار داد که در قیمت پیکرتراشی پهلو‌ها نقش دارند.

هزینه پیکرتراشی

هزینه پیکرتراشی ساق پا

داشتن ساق پا‌های خوش فرم یکی از مواردی است که افراد را به سمت عمل زیبایی پیکرترشای ساق پا می‌کشاند. یکی از مواردی که افراد پس از مراجعه به پزشک می‌خواهند از آن مطلع شوند، هزینه پیکرتراشی ساق پا است که پزشک معالج پس از بررسی‌های لازم و انجام معاینات با توجه به عمل پیکرتراشی مورد نیاز برای ساق پا، مقدار هزینه پیکرتراشی ساق پا را اعلام خواهد نمود.

به کار بردن هر یک از شیوه‌های جراحی پیکرتراشی ساق پا مانند لیپوساکشن، لیپوماتیک و لیفت، خود شامل هزینه‌های جانبی و اصلی است. مقدار بافت چربی اضافه موجود در لایه زیرین پوست و میزان پوست اضافه‌ای که قرار است در هر یک از تکنیک‌های گفته شده، برداشته شوند، از جمله مواردی هستند که تعیین‌کننده هزینه لاغری سریع ساق پا هستند.

علاوه بر موارد گفته شده، به دلیل استفاده از تجهیزات به روز در برخی شیوه‌ها و همچنین استفاده از بیهوشی عمومی در لیفت ساق پا، هزینه‌های جانبی دیگر و هم چنین پارامتر‌های دیگری وجود دارند که موجب متغیر بودن هزینه لاغری سریع ساق پا می‌شوند.

ارتباط با کلینیک زیبایی ماه

اگر شما هم از دست چربی های موضعی و اضافه خود خسته شده‌اید و عمل زیبایی پیکرتراشی را انتخاب کرده‌اید می‌توانید اطلاعات لازم از قبیل عکس ناحیه مورد نظر که دچار چاقی موضعی است را به همراه سن، قد و وزن خود را به شماره کلینیک زیبایی ماه در پیام‌رسان واتساپ (09129725917) ارسال نموده تا مراقبین بهداشت بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنند و شما بتوانید در کمترین زمان و هزینه لاغری سریع را به دست آورید.

کلینیک زیبایی ماه یکی از مراکز درمانی خصوصی و معتبر است که آماده خدمت‌رسانی به مراجعه‌کنندگان در عمل زیبایی پیکرتراشی است. حضور تیم پزشکی با تجربه و آشنا به متد‌های روز دنیا و هم چنین استفاده از تجهیزات پیشرفته در مرکز درمانی کلینیک زیبایی ماه، ضمن انجام معاینات پزشکی، عمل زیبایی پیکرتراشی را انجام می‌دهند.

مقدار هزینه پیکرتراشی متناسب با نوع تکنیک انتخاب شده برای انجام عمل، مقدار رسوبات چربی خارج شده و البته ناحیه مشخص شده می‌تواند متغیر باشد. عوامل دیگری نیز بر قیمت پیکرتراشی تأثیر مستقیمی دارند.

سوالات متداول هزینه پیکرتراشی

چه عواملی در هزینه پیکرتراشی مؤثر هستند؟

انتخاب روش پیکرتراشی ( لیپوساکشن، لیپوماتیک، لیفت، لیپولیزر و… )
محدوده جغرافیایی مرکز درمانی
میزان تخصص جراح و دستمزد آن
ناحیه مشخص شده برای انجام عمل زیبایی (شکم، پهلو، بازو، باسن و…)
تجهیزات و وسایلی که در حین و بعد از جراحی استفاده می‌شود.

هزینه پیکرتراشی چقدر است؟

در مورد هزینه پیکرتراشی یک رقم مشخصی را نمیتوان عنوان کرد. زیرا سالانه براساس تعرفه تغییر میکند و همچنین بسته به نوع عمل جراحی، هزینه پیکرتراشی می‌تواند متغیر باشد.

آیا عمل پیکرتراشی شامل بیمه می شود؟

عمل پیکرتراشی اگر چه یک روش پزشکی زیبایی محسوب می شود اما چون روشی برای تخلیه چربی های اضافی و حفظ سلامتی است، می تواند روشی درمانی بشمار رفته و افرادی که شاخص BMI آنها ۳۵ تا ۴۰ است می توانند تحت پوشش بیمه قرار گیرند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر بهمن ادهم
دکتر بهمن ادهم

متخصص پوست ، مو و زیبایی صورت از کانادا

مقالات مرتبط

لیپولیز ران

لیپولیز ران

همه چیز درباره لیپولیز ران روش لاغری با لیپولیز یکی از روش های لاغری است که در سال های اخیر بسیار مورد توجه مردم قرار

ادامه مطلب »

3 دیدگاه دربارهٔ «هزینه پیکرتراشی»

  1. سلام و وقت بخیر
   برای اطلاع دقیق از هزینه باید یک جلسه مشاوره با پزشک داشته باشید.
   برای رزرو نوبت با با شماره 09126846916 تماس بگیرید.

 1. سلام خسته نباشید من 18 سالمه و 88کیلو هستم اما قبلا وزنم زیاد بود پوستم کامل افتادگی پیدا کرده و دور باسنم بیشتر چربی گرفته میخوام کاملا از بدنم بیرونش کنم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *