آیا بوتاکس ابرو را بالا می‌برد؟

آیا بوتاکس ابرو را بالا می‌برد؟

همراه با افزایش سن، علائم پیری اغلب در صورت افراد نمایانگر می‌شود. ایجاد چین و چروک‌ها، تشکیل خطوط سنگین و عمیق و هم چنین افتادگی پلک‌ها می‌تواند نشانه‌ای از بالا رفتن سن باشد. این موارد می‌توانند چهره فرد را خسته، عصبانی و غمگین نشان دهد و هم چنین پوست زیبایی و جوانی خود را از دست بدهد. بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس از جمله تکنیک‌های زیبایی درمانی است که به کاهش این عوامل کمک می‌کند و در جوانسازی پوست و ظاهر افراد تأثیر به سزایی دارد.

بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس

یکی از شایع‌ترین عوارض ایجاد شده در اثر افزایش سن و پیری، افتادگی پوست بالای ابرو و پیشانی است. این روند موجب می‌شود تا ساختار بالای صورت تغییر کرده و فرد با چهره‌ای مسن‌تر، اخمو و ناراحت دیده شود. لیفت ابرو یا بالا بردن آن‌ها با کمک تزریق بوتاکس می‌تواند تا مقدار زیادی این مشکل را برطرف کرده و باعث از بین رفتن چین و چروک‌های پیشانی شود. در نهایت ظاهری با طراوت و جوان‌تر را برای شما به ارمغان می‌آورد.

جراحی زیبایی صورت

هرگاه بوتاکس در نواحی دارای مشکل اطراف ابرو تزریق می‌شود، ماهیچه‌های بین دو ابرو شل شده و در نتیجه با ایجاد خطوط شیار یا اخم کمتری باعث می‌شود تا پوست بالای آن صاف‌تر دیده شود. همراه با بالا کشیدن ماهیچه‌های اطراف ابرو، خود آن‌ها نیز به سمت بالا لیفت داده می‌شوند که این کار منجر به بازتر دیده شدن چشم‌ها شده و ظاهری گربه‌ای را به آن‌ها می‌دهد.

آیا بوتاکس ابرو را بالا می‌برد؟

در حالت کلی بوتاکس از مقدار زیادی پروتئین و سم بوتولینوم تشکیل شده است. تزریق آن موجب شل شدن عضلات شده و پوست بالای آن‌ها را صاف می‌کند، چین و چروک و افتادگی را به مراتب کاهش می‌دهد.

بوتاکس تزریق شده کمک می‌کند تا در هنگام اخم، بالا بردن ابرو‌ها و یا بالا بردن پیشانی، از انقباض ماهیچه‌ها جلوگیری کرده و در نتیجه خطوط چین و چروک ایجاد نشوند. روش لیفت ابرو با بوتاکس یکی از تکینک‌های زیبایی بسیار ساده است که تنها با چند دقیقه زمان سپری شده در مطب پزشک معالج امکان‌پذیر است.

نکات مهم قبل از بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس

مهم‌ترین نکته قبل از بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس، قطع مصرف دارو‌هایی است که موجب رقیق شدن خون می‌شود و هم چنین دارو‌های خاصی که می‌توانند افزایش خونریزی خفیف را به دنبال داشته باشند. برای پاسخ به سؤال ابتدای مقاله که آیا بوتاکس می‌تواند ابرو‌ها را بالا ببرد، باید گفت لیفت ابرو با بوتاکس علاوه بر بالا بردن ابرو‌ها می‌تواند مزایای دیگری را به همراه داشته باشد که در نتیجه ظاهری زیباتر را موجب می‌شود. برخی از این مزایا عبارت‌اند از:

  • جوانسازی چهره
  • چشم‌های بازتر و ایجاد حالت گربه‌ای در آن‌ها
  • کاهش چین و چروک اطراف ناحیه چشم و پیشانی
  • بازگرداندن خاصیت ارتجاعی پوست
  • برطرف کردن افتادگی پلک‌ها و ایجاد فاصله بین ابرو‌ها و چشم‌ها

بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس، علاوه بر تزریق بوتاکس به ناحیه اطراف چشم و بالای ابرو‌ها می‌تواند با لیفت پیشانی و تزریق بوتاکس به این ناحیه نیز انجام شود. علاوه بر این شیوه‌های مختلف جراحی و غیر تهاجمی دیگری نیز وجود دارد که به بالا بردن ابرو‌ها کمک می‌کند اما تزریق بوتاکس از ایمن‌ترین و مؤثرترین شیوه‌ها به شمار می رود که نتیجه نهایی را طی سه تا پنج روز بعد از تزریق نمایان می‌کند.

چه عواملی اثر بوتاکس را از بین می‌برد

بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس

یادداشتی از کلینیک ماه

افراد در هر سنی می‌توانند تزریق بوتاکس را برای بالا بردن ابرو‌ها انجام دهند اما بیشترین طرفداران بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس، این روش غیر تهاجمی برای داشتن ظاهری زیباتر افرادی هستند که همراه با افزایش سن دچار افتادگی پلک و چین و چروک‌های ناحیه اطراف چشم و ناحیه پیشانی شده‌اند.

استفاده‌ از این ماده کمک می‌کند تا با شل شدن ماهیچه‌ها و عدم انقباض عضلات در هنگام استفاده کردن از آن‌ها، خطوط را کاهش داده و زیبایی خاصی را برای فرد مراجعه‌کننده به همراه داشته باشد.

کلینیک ماه به عنوان یکی از مراکز زیبایی تهران، با استفاده از مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس موجب شده تا میزان رضایت بیماران بسیاری را به همراه داشته باشد. اجرای جلسات مشاوره رایگان به صورت حضوری و غیر حضوری (آنلاین از طریق سایت یا تماس با شماره کلینیک ماه) از جمله خدمات این مرکز زیبایی است تا شما با اطمینان کامل ما را انتخاب کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر بهمن ادهم
دکتر بهمن ادهم

متخصص پوست ، مو و زیبایی صورت از کانادا

مقالات مرتبط

لیفت غبغب

لیفت غبغب

قبل از پرداختن به لیفت غبغب و روش های مختلف موجود برای این کار، بهتر است تعریفی از خود غبغب و لزوم لیفت کردن آن

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *